Astridos Lindgren gimtadienis

2022 m. lapkričio 14-ąją suėjo 115 metų, kai gimė garsi švedų rašytoja Astrida Lindgren. Šią sukaktį paminėjome ir mūsų mokyklos bibliotekoje.   Parengta knygų ir biografijos apie A. Lindgren paroda. Bibliotekininkė J. Gendrėnienė 2c ir 2b klasių mokiniams papasakojo apie rašytojos vaikystę, gyvenimą ir kūrybą. Vaikai klausėsi ištraukų iš knygos „Pepė Ilgakojinė“, žiūrėjo filmuką „Mažylis ir Karlsonas“. Renginio metu mokiniai susipažino su Astridos Lindgren knygomis, esančiomis bibliotekoje, dalinosi mintimis apie rašytojos knygų herojus, pasakojo įspūdžius, patirtus skaitant tas nuostabias istorijas. 2c klasės mokiniai piešė mylimiausius Astridos Lindgren  knygų personažus ir surengė bibliotekoje parodą.

Visiems buvo smagu. Gimtadienis praėjo, o mylimos rašytojos knygos buvo, yra ir bus skaitomiausios.

Parengė  bibliotekininkė J.Gendrėnienė