Ekskursija į Trakus, Kernavę

Užbaigti 2021-2022 mokslo metus 3a ir 3b klasės mokiniai nutarė smagiai. Apsilankė Trakų pilyje  ̶  vienoje iš LDK valdovų rezidencijų. Taip pat turėjo galimybę pasirinkti ir dalyvauti vienoje iš edukacinių programų. Besiklausydami istorijos apie Trakų miestelio tradicijas, 3b kl. mokiniai išbandė pirštų miklumą sukdami kibinus. 3a kl. dalyvavo smagioje edukacijoje, kurios metu pamatė, kaip gaminami šokoladiniai saldainiai, patys gamino saldainius, lankėsi AJ Šokolado skulptūrų muziejuje. Grįždami į Uteną, trečiokai užsuko į Kernavę, kuri Lietuvos teritorijoje užėmė ypatingą vietą, buvo vienas svarbiausių besikuriančios Lietuvos valstybės ekonominių, politinių ir gynybinių centrų  ̶  vienas pirmųjų Lietuvos miestų, čia iki 1321 m. buvo valdovų rezidencija, dažnai vadinama pirmąja Lietuvos sostine.