Koncertas „Svarbiausi žodžiai“

Gegužės 29 d. nuskambėjo mūsų mokyklos mokinių koncertas „Svarbiausi žodžiai“. Tradicinį kartą dainavo dainas mokyklos popchoras, vadovaujamas muzikos mokytojos Laimos Pakalnienės. Šoko šokėjai, paruošti šokių mokytojos Erikos Ruzgienės.

Koncerte grojo meno mokyklos auklėtiniai: Goda ‒ fleita, Markas ‒ saksofonu, Simonas – akordeonu, o Urtė net trimis instrumentais – cimbolais, kanklėmis ir pianinu. Mergaitei talkino sesė Rugilė, kuri griežė smuiku.

Šiais metais į mokytojos Laimos kvietimą atsiliepė balsingiausi popchoro vaikų tėveliai. Jie mielai padainavo vaikų būryje. Nuoširdžiai dėkojame Vykintės Jakutytės, Medos Norkūnaitės, Urtės Pipiraitės, Karolinos Burbulytės, Nedo Šeduikio mamoms ir Rugilės Kavaliauskaitės tėčiui.