Prizininkai rajoninėse smiginio varžybose

2022 m. spalio 20 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos rajono mokyklų mokinių smiginio varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.
Nedaug atsilikusi nuo nugalėtojų, surinkusi 1574 taškus,  mūsų mokyklos komanda laimėjo garbingą 2-ą vietą. Varžybose dalyvavo Žiedė Bačiulytė (3c), Urtė Tučiūtė (3c), Adrijana Tamošiūnaitė (3a), Adomas Čekas (3c), Arminas Jazbutis (3c), ir Vainius Lukošius (4b) klasių mokiniai.
Taiklumu pasižymėjo ir asmeninėje įskaitoje berniukų tarpe 1-ą vietą laimėjo Vainius Lukošius (4b), kuris surinko 405 taškus. Mergaičių tarpe asmeninėje įskaitoje 3-ią vietą laimėjo Urtė Tučiūtė (3c).
Varžybose mokiniai išbandė savo jėgas, įgijo patirties,  pasidžiaugė laimėjimais ir kupini džiugių emocijų grįžo į mokyklą.